izmir-lokmaci

Lokma

Lokma

İçerdiği enfes lezzeti sayesinde geçmişten günümüze kadar taşınmayı başaran Lokma, bugün hemen her evde yapılır ve gelen konuklara ikram edilir. Ancak nişan, söz, sünnet ve cenaze gibi yoğun insan sirkülasyonunun olduğu zamanlarda tabi ki Lokma Dökme profesyonel anlamda gerçekleştirilmelidir. Lokmanın yapımı basit gibi görünse bile aslında ciddi ölçüde hüner gerektiren bir iştir. Özellikle yüksek adette döküleceği zaman hamurun ve şerbetin kıvamını ayarlamak oldukça önemlidir. Bundan ötürü gerek mutlu bir gününüzde gerekse ölen bir yakınınızın ardından lokma döktürmek isterseniz, amatör lokma firmalarından uzak durmanızı tavsiye ederek, uzman kuruluşlardan destek almanızı önermekteyiz.

devamı  

Cami çıkışlarında, cenazelerde, işlek caddelerde ve meydanlarda hayır lokması sunarak insanların hayırlı dualarını almak isteyenler, hayır lokması döken firmalar ile iletişime geçerek bu hizmeti satın alabiliyor.  Hayır lokması fiyatları ikram edilecek kişi sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Hayır lokması döktürme hizmeti için bir firma arıyorsanız, titizlik, hijyen, tazelik, kalite ve ekonomiklik gibi kriterleri göz önünde bulundurmalısınız.

Tabak, Çatal, Peçete, Tarçın, Hindistan Cevizi, Özel Led Yazısı, Kuran Tilaveti ve İlahi Dinletisi, 2 Tane Lokma Ustası, İstenilen Yerde ve Saatte Hizmet

hemen ara 

  Bizden  Fotoğraflar

 Bizden Videolar

Refer​anslarımız